Minister sprawiedliwości, PiS

Zbigniew
Ziobro

Data urodzenia: 18 sierpnia 1970 roku
Zawód: prawnik
Obecnie modli się:
589
osób
Obecnie modli się: 589 osób
589. Joanna Ryzner, Rakszawa
588. Wiesław Marciniak, Kraków
587. Janina Król, Zamość
586. Aleksander Górski, Przemyśl
585. Łucja Machoń, Warszawa
584. Stanisław Bartuś, Przeciszów
583. Bogusława Jankowska, Warszawa
582. Antoni Klabisz, Częstochowa
581. Zofia Lempert, Czarne Małe
580. Kazimierz Nowak, Rawa Mazowiecka
579. Teresa Adamska, Kraków
578. Bronisława Skórzewska, Darłowo
577. Krzysztof Suplicki, Gdynia
576. Bożena, Bronisława Szymczak, Turek
575. Stanisław Pena, Wadowice
574. Sylwia Lach, Pszczyna
573. Anna Swoboda, Lubliniec
572. Jan Czerw, Lublin
571. Krystyna Czerw, Lublin
570. Witold Paszko, Kraków
569. Jadwiga Paszko, Kraków
568. Teresa Eksztein, Pułtusk
567. Elżbieta Syrek, Żarnowiec
566. Maria Jeł, Olbrachcice Wielkie
565. Magdalena-Bozena Wawrzak, Folkestone Kent Wielka Brytania
564. Anna Figlewicz, Warszawa
563. Stefania Borodo, Olsztyn
562. Irena Janka-Szymańska, Rogoźno
561. Janina Kmita, Olkusz
560. Włodzimierz Drzewiecki, Turek
559. Ewa, Wanda Zagrobelna, Legnica
558. Helena Lamczyk, Szczecinek
557. Barbara-Maria Bukład, Opole
556. Urszula Fujita, Chrzanów
555. Teresa Ryba, Jaworzno
554. Halina Podbucka, Bytom
553. Teresa Mitręga, Zduńska Wola
552. Danuta Słabik, Świeradów-Zdrój
551. Beata Sadkowska, Krynica Zdrój
550. Jakub Sawicki, Warszawa
549. Barbara Pstrągowska, Warszawa
548. Grażyna Socha, Zabrze
547. Ewa Wendrowska, Tomaszów Maz
546. Ewa Kuźmiuk, Rakowiska
545. Zofia Szpetkowska, Kraków
544. Zofia Wyleżyńska, Warszawa
543. Krystyna Bielicka, Sulejówek
542. Andrzej Brzezina Winiarski, Przemyśl
541. Maria Nowak, Nowa Wieś Kącka
540. Teresa Badaszewska, Ostróda
539. Kazimierz Pętlicki, Gdańsk
538. Hanna Hibszer, Łódź
537. Krystyna Grab, Krynica-Zdrój
536. Tomasz Mrozek, Kraków
535. Kazimierz Wróbel, Tarnów
534. Jadwiga Koziołkiewicz, Mirsk
533. Zofia Walska, Wrocław
532. Władysław Walski, Wrocław
531. Krystyna Szatkowska, Sulików
530. Agnieszka Grabowska, Kanada
529. Tadeusz Wojciechowski, Dębica
528. Małgorzata Jakubczak, Radom
527. Anna Sosnowska, Kraków
526. Hanna Buśko, Aleksandrówkuj
525. Barbara Suchta, Wyszków
524. Teresa Góra, Jelenia Góra
523. Barbara Głowa, Jasło
522. Teresa Kuraś, Jasło
521. Jolenta Strabel, Puszczykowo
520. Zbigniew Nowak, Bodzanów
519. Grzegorz Gancarz, Bodzanów
518. Adela Markiewicz, Bodzanów
517. Stanisław Ludan, Bodzanów
516. Roman Leniw, Bodzanów
515. Kordjan Juszczak, Bodzanów
514. Michał Gutoski, Bodzanów
513. Daria Kataryńczuk, Łąka Prudnicka
512. Antoni Cincki, Bodzanów
511. Władysław Gomulnicki, Bodzanów
510. Józef Klimza, Bodzanów
509. Andrzej Gagan, Bodzanów
508. Roman Wiśniowski, Głuchołazy
507. Tomasz Wiśniowski, Głuchołazy
506. Monika Wiśniowska, Głuchołazy
505. Paweł Wiśniowski, Głuchołazy
504. Helena Woltylocz, Nowy Świętów
503. Jan Pawlikowski, Nowy Świętów
502. Tadeusz Bejcar, Bodzanów
501. Michał Bejcar, Bodzanów
500. Natalia Bejcar, Bodzanów
499. Adam Bejcar, Bodzanów
498. Joanna Bejcar, Bodzanów
497. Wojciech Bejcar, Bodzanów
496. Bernadeta Bejcar, Bodzanów
495. Krystyna Bejcar, Bodzanów
494. Emilia Maluśka, Nowy Świętów
493. Halina Żubrzycka, Szybowice
492. Kazimierz Żubrzycki, Szybowice
491. Andrzej Jaruga, Polski Świętów
490. Karolina Gardzielewicz, Bodzanów
489. Halina Kocoń-Gardzielewicz, Bodzanów
488. Franciszek Gardzielewicz, Bodzanów
487. Maria Pydych, Polski Świętów
486. Iwona Jaruga, Polski Świętów
485. Ryszard Małecki, Polski Świętów
484. Danuta Małecka, Polski Świętów
483. Roman Kruczkowski, Polski Świętów
482. Teresa Bulak, Nowy Świętów
481. Maria Kowalska, Polski Świętów
480. Stanisława Świetlikowska, Nowy Świętów
479. Marta Rybak, Polski Świętów
478. Tomasz Rybak, Polski Świętów
477. Zofia Rybak, Polski Świętów
476. Czesław Rybak, Polski Świętów
475. Józef Pydych, Nowy Świętów
474. Janina Pydych, Nowy Świętów
473. Teresa Śmigielska, Nowy Świętów
472. Stanisław Rysia, Bodzanów
471. Helena Szota, Nowy Świętów
470. Wiesław Koronkiewicz, Bodzanów
469. Marek Czechowski, Kraków
468. Anna Czechowska, Kraków
467. Teresa Olenderek, Warszawa
466. Barbara Herba, Warszawa
465. Krystyna Zawiślak, Lublin
464. Helena Wisz, Palikówka
463. Teofila Hampel, Kraków
462. Anna Wątor, Skawina
461. Ryszard Kasztelan, Etobicoke, Toronto - Kanada
460. Tadeusz Rzeszótko, Orebro - Szwecja
459. Jadwiga Zacharzewska, Kraków
458. Maria Raczewska, Kraków
457. Elżbieta Rypin, Chełm
456. Anastazja Tomecka, Wodzisław Śląski
455. Anna Orlicz, Warszawa
454. Barbara Orlicz, Warszawa
453. Anna Ceran, Warszawa
452. Marianna Kępińska-Zwolińska, Warszawa
451. S. Teresa, Maria Witkowska, Kielce
450. Janina Włodarczyk, Wiechlice
449. Anna Sękowska-Kolczyńska, Kędzierzyn-Koźle
448. Maria Jeł, Olbrachcice Wielkie
447. Izabella Wojdyła, Pabianice
446. Krystyna Choińska, Szczecin
445. Kazimierz Zalewski, Marki
444. Anna Ignatowicz, Gdańsk
443. Adam Dubiński, Kluczbork
442. Teresa Krzemińska, Damianów
441. Helena Hałakuc, Bytom
440. Alicja Matla, Starachowice
439. Bożena Kujawska, Szamotuły
438. Anna Lewandowska, Kruszwica
437. Teresa Kopczyńska, Ostrowiec Świętokrzyski
436. Halina Waląg, Gorlice
435. Ludomira Kocieniewska, Toruń
434. Joanna Kołek, Kraków
433. Kazimiera Samborska, Zamość
432. Zdzisława Biel, Tarnów
431. Łucja Biedrzycka, Radawnica
430. Bożenna Czubińska, Kraśnik
429. Krystyna Religa, Bydgoszcz
428. Monika Szewczyk, Białka Tatrzańska
427. Maria Janik, Pszczyna
426. Anna Szostak, Puck
425. Zenon Tyma, Nysa
424. Stanisław Angerman, Nysa
423. Jerzy Fałat, Nysa
422. Wincenty Jakubowski, Nysa
421. Kazimierz Janik, Rzeszów
420. Irena Trojniar, Rzeszów
419. Marian Różycki, Katowice
418. Grażyna Zakrzewska, Gaj
417. Teresa Pach, Borkowice
416. Rafał Ciurla, Pitrzykowice
415. Jarosław Ożóg, Wrocław
414. Waleria Rychlik, Kamienica
413. Krystyna Olędzka, Białystok
412. Krystyna Wierzbicka, Legnica
411. Barbara Nowak, Kraków
410. Wanda Czyż, Wrocław
409. Zbigniew Czyż, Wrocław
408. Jowita Czyż, Wrocław
407. Teresa Chrzan, Wrocław
406. Zofia Raba, Ostróda
405. Włodzimierz Jakubiec, Pietrzykowice
404. Stanisław Irena Biernat, Biłgoraj
403. Szczepan Maruszewski, Kielce
402. Antoni Wasilewski, Warszawa
401. Aniela Streibelt, Nowa Sól
400. Bożena Kopeć, Płonkówko
399. Krystyna Jabłońska, Rakszawa
398. Jadwiga Biskupska, Słubice
397. Antoni Biskupski, Słubice
396. Halina Krygier, Lublin
395. Franciszek Korkuś, Żary
394. Weronika Skowrońska, Lwówek Śląski
393. Krystyna Mitura, Lublin
392. Maciej Kowalewski, Warszawa
391. Stanisława Pracuta, Warszawa
390. Helena Dynek, Warszawa
389. Bronisława Kubalska, Stalowa Wola
388. Krystyna Getler, Stalowa Wola
387. Mieczysława Szwedowska, Ożarów Mazowiecki
386. Magdalena Gołuch, Żywiec
385. Paweł Mynarz, Kraków
384. Stanisław Gdowski, Tarnów
383. Walentyna Prześniak, Brańsk
382. Halina Kamola, Nałęczów
381. Zdzisława Kościńska, Krosno
380. Wanda Kościuk, Gdańsk
379. Janina Prużyńska, Białystok
378. Mariola Górna, Brańsk
377. Krystyna Matysiak, Tychy
376. Janina Paliwoda, Białystok
375. Urszula Maciaszczyk, Piotrków Trybunalski
374. Danuta Szymańska, Łódź
373. Zenek Kałuża, Myślibórz
372. Seweryn, Wiesław Iżewski, Kudowa Zdrój
371. Teresa Płońska, Świerzbienie
370. Zofia Nowak, Rzeszów
369. Maria Leśnicka, Nowy Targ
368. Ewa Balicka, Nowy Targ
367. Justyna Czopiej, Wrocław
366. Mirosław Kurhan, Ostrołęka
365. Ewa I Waldemar Niewalda, Kraków
364. S. Renata Tondytko Css, Chmielnik
363. Stanisław Ormanty, Łabowa
362. Barbara Czop, Wielogłowy
361. Stanisława Jabłońska, Złotoria
360. Janina Kwiecień, Chałupki
359. Stanisław Rożnowski, Grudziądz
358. Bogdan Wielgut, Sułoszowa
357. Iwona Kostka, Łódź
356. Róża Gottwald, Zgorzelec
355. Halina Wójcik, Kraków
354. Paweł Śmitkowski, Piotrowice
353. Agnieszka Kamionka, Wrocław
352. Zofia I Jan Mentel, Filipów
351. Maria, Anna Bielawska, Warszawa
350. Krystyna Pater, Kraków
349. Jolanta Szymańska, Jelcz-Laskowice
348. Antonina Dzik, Radwanice
347. Wiesław Rokicki, Olsztyn
346. Jan Miturski, Lublin
345. Helena Miturska, Lublin
344. Józef Uniowski, Gliwice
343. Jarosław, Wiesław Wójtowicz, Lubin
342. Kazimiera Treszczotka, Lubin
341. Mirosław Kowalczyk, Brok
340. Halina Małkińska, Brok
339. Henryk Giemza, Olesno
338. Iwona Wybraniec, Gniezno
337. Anna Dyda, Piastów
336. Bronisława Pałka, Słomniki
335. Anna Pałka, Słomniki
334. Stanisław Pena, Wadowice
333. Tadeusz Koczwara, Jastkowice
332. Krystyna Karwot, Złotów
331. Krystyna Matuszewska, Chrzanów
330. Zuzanna Radecka, Gostynin
329. Elżbieta Stochła, Nowy Sącz
328. Mieczysław Rebelka, Poznań
327. Bogdan Wielgut, Sułoszowa
326. Kazimierz - Stanisław Matyjaszczyk, Gorzów Wlkp
325. Joanna Zięba, Trzebownisko
324. Grzegorz Koprowski, Szczecin
323. Janina Ostrowska, Nidzica
322. Wojciech Radomski, Pyskowice
321. Barbara Andruszkiewicz, Warszawa
320. Grzegorz Jabłoński, Kietrz
319. Renata Jezierska, Bystrzyca Kłodzka
318. Jadwiga Kwiecień, Bystrzyca Kłodzka
317. Maria Maj, Bystrzyca Kłodzka
316. Barbara Szyszkowicz, Bystrzyca Kłodzka
315. Edward Kwiecień, Bystrzyca Kłodzka
314. Tadeusz Radzikowski, Ząbki
313. Elżbieta Owczarek, Sieradz
312. Janina Oleksy, Łososina Dolna
311. Maciej Rosiński, Wrocław
310. Barbara Joanna Gorawska, Adelaide Australia
309. Ryszard Chowaniec, Straszęcin
308. Maria Soja, Pińczów
307. Maria Papastefanu, Gdańsk-Oliwa
306. Halina Górna, Kocoń
305. Teresa Makarska, Siedlce
304. Józef Wójcik, Cerekwica
303. Halina Wójcik, Cerekwica
302. Łucja Frohmberg, Poznań
301. Halina Artaś, Bielsko-Biała
300. Krystyna Litwin, Józefów K/ Biłgoraja
299. Teresa Wiszniewska, Szczecin
298. Józef Chmielnicki, Szczecin
297. Jan Krasowski, Zielona Góra
296. Stanisława Borska, Łódź
295. Teresa Madziar, Opole
294. Elżbieta Baranowska, Sokołów Podlaski
293. Wiesława Gazdecka, Szczecin
292. Stanisława Kaleta, Lędziny
291. Teodozja Sierakowska, Sędziszów Młp.
290. Justyna Woszczyk, Plewiska
289. Irena Wodecka, Zawiercie
288. Maria Bartczak, Kobylnica
287. Elżbieta Radwan, Wrocław
286. Krzysztof Koper, Pińczów
285. Władysław Koper, Pińczów
284. Stanisław Krzysztofiak, Kraków
283. Urszula Koper, Pińczów
282. Andrzej Zawadzki, Zabrze
281. Henryka Kozłowska, Dobroń
280. Jan Szlanta, Warszawa
279. Ryszard Noga, Olkusz
278. Stanisława Maliszewska, Olkusz
277. Joanna Czapla, Olkusz
276. Kazimierz, Antoni Skup, Warszawa
275. Halina Elżbieta Wróblewska, Bukowno
274. Mieczysława Zachariasz, Gorlice
273. Danuta Mruk, Gorlice
272. Janina Gomułka, Gorlice
271. Zawadzki Ryszard, Cegłów
270. Zofia Giżewska, Brańsk
269. Krystyna Woźnica, Leszczyny
268. Stanisława Piątek, Olkusz
267. Jolanta Mozół, Józefów
266. Piotr Mikulski, Pilawa
265. Jan Suski, Nowa Dęba
264. Teresa Staniszewska, Warszawa
263. Elżbieta Żurawska, Lublin
262. Marzena Żurawska, Lublin
261. Jan Komperda, Paszyn
260. Danuta Rokitka, Oława
259. Władysława Dłuska, Oława
258. Kazimiera Lewandowska, Domaniów
257. Marek Wojtczak, Poznań
256. Marzena Wielgus, Piastów
255. Anna Stolarczyk, Bardo Śląskie
254. Krystyna Hautz, Wrocław
253. Tadeusz Cich, Łęg Tarnowski
252. Zuzanna Czekaj, Mielec
251. Danuta Franiczek, Opole
250. Maria Kartonowicz, Gdańsk
249. Stanisława Łuszczyńska, Świdnica
248. Anna Stoch, Kraków
247. Małgorzata Szwej, Słupia
246. Anna Pieszka, Chybie
245. Jadwiga Multan, Czepielin Kolonia
244. Małgorzata Błaszczyk, Wrocław
243. Maria Szymczyk, Jelcz-Laskowice
242. Jadwiga Szurawska, Warszawa-Legionowo
241. Wiesława Kuriata, Kudowa Zdrój
240. Paweł Zbierski, Chludowo
239. Teresa Stanisławska, Ostrów Wielkopolski
238. Czesław Sosnowski, Sułkowice
237. Magdalena Borkowska, Gniezno
236. Teresa Zgorzałek, Jabłonna Lacka
235. Weronika Niewiadomska, Lublin
234. Wisława Łukaszewska, Kraków
233. Wiesława Kuriata, Pstrążna
232. Alina Gierałtowska, Wysokie Mazowieckie
231. Waldemar Opaliński, Lublin
230. Marta Opalińska, Lublin
229. Jan Gorlicki, Gliwice
228. Tomasz Ciołkowski, Runów
227. Krystyna Weber, Strumien
226. Eugenia Pieszka, Chybie
225. Maria Pempuś, Nowe Brzesko
224. Helena Pawłowska, Piła
223. Wiesława Łukaszewska, Kraków
222. Bronisława Gąsiorek, Bielsko-Biała
221. Marek Tylikowski, Kościan
220. Mieczysław Faliński, Warszawa
219. Marek Zawojski, Połczyn Zdrój
218. Adam Robak, Poznań
217. Krystyna Podgórska, Oleśnica
216. Anna Krysztofczyk, Łódź
215. Teresa Horbań, Przeworsk
214. Zbigniew Paterak, Górki Wielkie
213. Katarzyna Łapińska, Hornówek
212. Henryk Milewski, Brodnica
211. Rafał Traciński, Łódź
210. Marianna Pryga, Niepołomice
209. Teresa Drobny, Warszawa
208. Józef Morawiecki, Gdynia
206. Alicja Burzyńska, Lipowa
205. Krystyna Grzegorczyk, Radom
204. Barbara Sokołowska, Zamość
203. Mirosława Bloch, Białystok
202. Alina Skiba, Warszawa
201. Jadwiga Bednarek, Radom
200. Danuta Passon, Lindendorf-Niemcy
199. Barbara Łopacińska, Kraków
198. Wioletta Bartczak, Oban
197. Alina Tarchalska, Warszawa
196. Brunon Tyc, Kępno
195. Władysław Zelek, Czechowice-Dziedzice
194. Krystyna Lipińska, Otwock
193. Henryk Piłat, Karczmiska
192. Maria Czajkowska, Toruń
191. Alina Akseńczyk, Tarnowskie Góry
190. Franciszek Zalewski, Świecie
189. Aleksandra Kaczmarek, Skórzewo
188. Irena Sikorska, Warszawa
187. Anna I Stanisław Szydełko, Rzeszów
186. Brygida Pacułt, Kędzierzyn-Koźle
185. Marianna Sobkowiak, Konin
184. Halina Lorek, Sławków
183. Danuta Kopeć, Nowa Dęba
182. Elżbieta Warguła, Szamotuły
181. Elżbieta Maleszewska, Warszawa
180. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
179. Krystyna Krzemińska-Patynowska, Au
178. Joanna Bańkowska, Warszawa
177. Grazyna I Zygmunt Dyka, Krakow
176. Marianna Mazur, Zielona Góra
175. Danuta Piotrowska, Katowice
174. Kazimiera Gromadzka, Chełm
173. Janina Szymanowicz, Gliwice
172. Anna Parczynska, Lublin
171. Eugenia Sitarz, Biłgoraj
170. Elżbieta Dziwisz, Szczecin
169. Grażyna Kusior, Chotycze
168. Ewa Leśniak, Kraków
167. Dorota Woźniak, Kraków
166. Czesław Buler, Brzeg
165. Tadeusz Krajewski, Londyn
164. Andrzej Jarzębowski, Zamość
163. Marian Stolecki, Tychy
162. Wanda Burniak, Nowogrodziec
161. Magda Uszyńska, Podkowa Leśna
160. Małgorzata Chalimoniuk, Warszawa
159. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
158. Andrzej Kilka, Ruda Śląska
157. Bogdan Rudawiec, Gliwice
156. Ewa Śrajerova, Biskupiec
155. Bozena Choromanska, New York
154. Wiesław Zdanowski, Wałbrzych
153. Maria Choromanska, New York
152. Lidia Rosentkal, Bydgoszcz
151. Tomasz Blok, Czaplinek
150. Teresa Więckowska, Legionowo
149. Lidia Hojeńska, Wałbrzych
148. Anita Nowicka, Wysoka
147. Halina Żuberek, Warszawa
146. Barbara Sobkowiak-Ząbek, Gdańsk
145. Jerzy Chmielek, Kraków
144. Maria Chmielek, Kraków
143. Jadwiga Stenipka, Łódź
142. Jadwiga Witak, Lublin
141. Józef Mól, Kielce
140. Henryk Bojda, Żary
139. Emilia Bojda, Żary
138. Krystyna Mikulska, Wołomin
137. Eugenia Wieorek, Poznań
136. Andrzej Witkowski, Gdańsk
135. Wanda Majewska, Radom
134. Zenona Turczyńska, Bochnia
133. Józefa Tomczuk, Warszawa
132. Janina Płatek, Muchacz
131. Stanisława Szczepanik, Rzeszów
130. Krystyna Durda-Kowalczyk, Kraków
129. Alina Żbik, Warszawa
128. Andrzej Mazurek, Lublin
127. Katarzyna Jaszcz, Mielec
126. Aleksandra Grzegorz, Nowy Dwór
125. Wanda Mikołajczyk, Zduńska Wola
124. Antonina Iciek, Sucha Beskidzka
123. Maria Kudyba, Łasochy
122. Michał Gołata, Bydgoszcz
121. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
120. Andrzej Treffler, Gliwice
119. Justyna Krauz, Opaleniska
118. Renata Bulek, Sieraków
117. Barbara Wróbel, Lyski
116. Jadwiga Dołhinko, Białystok
115. Maria Leśniak, Nowy Sącz
114. Daniel Siwak, Ostrów Wielkopolski
113. Anna Buczak, Dąbrowa Górnicza
112. Andrzej Suchcicki, Białystok
111. Helena Michniewicz, Zamość
110. Jan Bulak, Szczecin
109. Barbara Kubiak, Łódź
108. Krystyna Pośpiech, Warszawa
107. Zygmunt Lipski, Ząbki
107. Bożena Wąs, Inowrocław
106. Zenon Rzeszutko, Bielsko-Biała
105. Antoni Maryszewski, Bielsko-Biała
104. Mieczysław Cader, Trzyciąż
103. Marcin Bogucki, Bogatynia
102. Halina Molczyk, Gogołów
101. Katarzyna Rafałowska, Sopot
100. Maria Świętoń, Będzienica
99. Krystyna Kamińska, Mielec
98. Zbigniew Nowaczyk, Toruń
97. Edward Marchewka, Tarnobrzeg
96. Danuta Marchewka, Tarnobrzeg
95. Helena Domańska, Lublin
94. Dorota Chrzan, Wrocław
93. Edmund Koper, Stańkowo
92. Halina Rupar, Rozbórz
91. Katarzyna Kisiel, Gdynia
90. Krystyna Fraj, Pruszków
89. Barbara Laskowska, Warszawa
88. Edward Konopko, Białystok
87. Elżbieta Gajda, Kołaczyce
86. Jan Gryzło, Czarny Bór
85. Krystyna Wieczorek, Bytom
84. Krystyna Sikorska, Śrem
83. Beata Szwarc, Gdańsk
82. Dominik Grolik, Tychy
81. Małgorzata Mróz, Bydgoszcz
80. Marianna Kalicińska, Siedlce
79. Agnieszka Pawlikowska, Lublin
78. Władysława Lubańska, Sosnowiec
77. Grzegorz Trzewiczek, Dąbrowa Górnicza
76. Grażyna Gabrychowicz, Bożepole-Wielkie
75. Mirosław Stańczuk, Kobyłka
74. Jan Wolny, Waghaeusel
73. Maria Kowalczyk, Kielce
72. Rafał Winkler, Kąpiel
71. Sławomir Suski, Hecznarowice
70. Krystyna Kiglics, Sosnowiec
69. Lidia Nocuń, Częstochowa
68. Zygmunt ksiądz Żukowski, Ostrołęka
67. Renata Trzewiczek, Dąbrowa Górnicza
66. Stanisława Grotowska, Warszawa
65. Władysława Jurzecka, Mysłakowice
64. Jan Zięba, Łańcut
63. Zdzisława Marciniak, Bytów
62. Marek Żelazny, Kraków
61. Jadwiga Kendra, Białystok
60. Marian Golonka, Kety
59. Sławomir Pietraszun, Grodziec
58. Józefa Stróżykowska, Rychłocice
57. Maria Pusz, Wolica
56. Jadwiga Wisniewska, Bydgoszcz
55. Marzena Olszewska, Łuków
54. s. Inga Skuneczna, Pacanów
53. Jerzy Pluton, Warszawa
52. Paweł Pikiewicz, Dąbrowa Górnicza
51. Wiesława Kordek, Góra
50. Arkadiusz Cichocki, Gliwice
49. Stasiek Mazan, Stacja
48. Elżbieta Piróg, Dąbrowa Górnicza
47. Lucyna Chudy, Kraków
46. Zyta Kuskowska, Niesłuchy
45. Zbigniew Dzieciątkowski, Dąbrowa Górnicza
44. Irena Dzieciątkowska, Dąbrowa Górnicza
43. s. Jadwiga Głowacka, Międzybrodzie Bialskie
42. Michał Głąb, Dobczyce
41. Teresa Daniluk, Józefów
40. Elżbieta Jurzecka, Kraków
39. Krystyna Płukar, Legnica
38. Teresa Gołębiewska, Toruń
37. s. Teresa Opertowicz, Rzym, Italia
36. Wanda Budzik, Łęg Tarnowski
35. Mariusz Prządak, Warszawa
34. Gabriela Urbańska, Świebodzin
33. Marek Chachulski, Stara Huta
32. Anna Morawska, Warszawa
31. Anna Morawska, Warszawa
30. Stefan Szlachetka, Kraków
29. Michał Rzepka, Bydgoszcz
28. Stefan Krysztof, Warszawa
27. Pawel Romaniszyn, Victoria, Kanada
26. Stanisław Odój, Rzeszów
25. Irena Laumann, Aabenraa
24. Ula Kaczyńska, Łapy
23. Adam Stanek, Kraków
22. Bogumiła Stanek, Kraków
21. Anna Mielcarek, Gdańsk
20. Helana Bergmann, Bydgoszcz
19. Ewa Szamik, Zamość
18. Andrzej Szlachetka, Kraków
17. Jerzy Lichtenberg, Wieliczka
16. Teresa Kowalewska, Łobez
15. Julita Pawłowska, Warszawa
14. Ryszard Zukowski, Ostrołęka
13. Władysław Ks. Jagustyn, Rzeszów
12. Irena Wisniowska, Beblo
11. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
10. Anna Serwatko, Sanok
9. Maria Krieger-Tkaczyk, Warszawa
8. Kazimierz Molik, Warszawa
7. Agata Bartyzel, Kraków
6. Marta Dominiak, Rawa Mazowiecka
5. Beata Gnatkowska, Pabianice
4. Wanda Mordasiewicz, Białystok
3. Malgorzata Dec, North York Toronto
2. Jolanta Wroblewska, Garfield USA
1. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.