Minister spraw zagranicznych, PiS

Witold
Waszczykowski

Data urodzenia: 5 maja 1957 roku
Zawód: parlamentarzysta
Obecnie modli się:
208
osób
Obecnie modli się: 208 osób
208. Jacek Sikorski, Wrocław
207. Katarzyna Budzioch, Kraków
206. Stanisław, Zenon Grala, Elbląg
205. Maria Stanisławiak, Kraków
204. Anna Figlewicz, Warszawa
203. Alicja Wojtyczka, Gryfice
202. Teresa Ryba, Jaworzno
201. Adam Żeberek, Ostróda
200. Jarosław Tabor, Wołomin
199. Zofia, Małgorzata Stachowiak, Zabrze
198. Krystyna Bielicka, Sulejówek
197. Anna, Maria Jastrzębska, Kraków
196. Kazimierz Pętlicki, Gdańsk
195. Halina Węcław, Łódź
194. Grażyna Honc, Wrocław
193. Krystyna Śmigiel, Stronno
192. Alicja Kolk, Warszawa
191. Małgorzata Jakubczak, Radom
190. Wacława Kwiatkowska, Aleksandrówkuj
189. Barbara Suchta, Wyszków
188. Alexander Kurek, Niemcy
187. Marianna Zapała, Kielce
186. Barbara, Maria Marglewska-Lama, Kraków
185. Leszek Kowalczyk, Józefów
184. Jolanta Krawczyk, Wyszków
183. Jan Pośnik, Mińsk Mazowiecki
182. Alicja Sampara, Poznań
181. Anna Szostak, Puck
180. Urszula Markiewicz, Szczecin
179. Anna Wala, Bełchatów
178. Barbara Nowak, Kraków
177. Wanda Czyż, Wrocław
176. Zbigniew Czyż, Wrocław
175. Jowita Czyż, Wrocław
174. Wiktoria Słowik, Wrocław
173. Halina Wierzbicka, Wrocław
172. Lucyna Sroczyńska, Słupsk
171. Czesława Napiórkowska, Poręba Średnia
170. Maria Mrowka, Kozielec
169. Ewa Jobda, Celestynów
168. Weronika Skowrońska, Lwówek Śląski
167. Franciszka Ożóg, Tarnobrzeg
166. Magdalena Gołuch, Żywiec
165. Irena Samoń, Nałęczów
164. Anna Siwanowicz, Gdansk
163. Józef Stradomski, Błaszki
162. Genowefa Nagrodzka, Piotrków Trybunalski
161. Genowefa Gajda, Jawor
160. Anna Jośko, Ignaców
159. Ewa I Waldemar Niewalda, Kraków
158. Jolanta Grześkowiak, Poznań
157. Wanda Zakałużna, Wrocław
156. S. Irena Drozd Css, Międzybrodzie Bialskie
155. Wiesław Rokicki, Olsztyn
154. Józef Uniowski, Gliwice
153. Andrzej Tworkowski, Niewodnica Korycka
152. Henryk Giemza, Olesno
151. Danuta Galus, Gdansk
150. Inga Prystrom, Gniezno
149. Maria Nowakowska, Gniezno
148. Ewa Jakób, Gniezno
147. Stefania Tuzin, Kutno
146. Stanisława Grotowska, Warszawa
145. Halina Bartkiewicz, Warszawa
144. Jan Muszalski, Niemcy
143. Danuta Lorens, Krosno
142. Barbara Janiak, Bruksela
141. Emilian Leszczyński, Tomaszów Mazowiecki
140. Janina Ostrowska, Nidzica
139. Michał Głąb, Dobczyce
138. Grzegorz Koprowski, Szczecin
137. Stanisław Karwowski, Warszawa
136. Danuta Kujawa, Retford
135. Cecylia Runge, Zielona Góra
134. Jolanta Sokołowska, Warszawa
133. Alina Kupczyk, Gorzów Wlkp
132. Janina Drożdz, Warszawa
131. Halina Artaś, Bielsko-Biała
130. Iwona Tabor, Bytom
129. Wojciech Sowa, Cardiff
128. Barbara Łakoma, Zielona Góra
127. Maria Nowak, Aleksandrów Łódzki
126. Janina Kępińska, Kraków
125. Anna Bogucka, Bogatynia
124. Ewa Bejgerowska, Bydgoszcz
123. Hanna Pawlak, Bydgoszcz
122. Zawadzki Ryszard, Cegłów
121. Łukasz Kowalski, Szczecin
120. Krystyna Hautz, Wrocław
119. Mariusz Siembicki, Lublin
118. Danuta Pluta, Lublin
117. Marian Mieszkowski, Warszawa
116. Irmina Podemska, Warszawa
115. Joanna Kuklińska, Bydgoszcz
114. Magdalena Borkowska, Gniezno
113. Barbara Jelonek, Bieżeń
112. Marek Zawojski, Połczyn Zdrój
111. Bożena Wichan, Łódź
110. Krystyna Podgórska, Oleśnica
109. Teresa Horbań, Przeworsk
108. Anna Graszka, Bochum
107. Alina Bryłko, Rumia
106. Krzysztof Miszczak, Nowa Ruda
105. Maria Wykupil, Krakow
104. Albert Moskowicz, Warszawa
103. Bożena Mitka, Olkusz
102. Henryka Tracińska, Łódź
101. Jan Sęczkowski, Toruń
100. Alina Tarchalska, Warszawa
99. Danuta Passon, Lindendorf-Niemcy
98. Roman Nierebiński, Gdańsk
97. Teresa Garecka, Mońki
96. Agata Barczak, Kępno
95. Helena Kubera, Długomiłowice
94. Dorota Litwa, Przysieki
93. Ireneusz Siwiorek, Pomorzany
92. Magdalena Stawicka, Warszawa
91. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
90. Joanna Małecka, Katowice
89. Mariusz Szpakowski, Szczecin
88. Tadeusz Majewski, Warszawa
87. Estera Burian, Kęty
86. Barbara Pstrągowska, Warszawa
85. Janina Szymanowicz, Gliwice
84. Marian Skrzypczak, Miastko
83. Marek Musnicki, Monachium
82. Małgorzata Piotrowska, Piła
81. Katarzyna Głowacka, Józefów
80. Krzysztof Kosider, Skrzyszów
79. Dorota Woźniak, Kraków
78. Bogumil Woron, Wroclaw
77. Małgorzata Furgała, Warszawa
76. Aneta Kolodziejska, Belgia
75. Marian Stolecki, Tychy
74. Marta Wiatr, Warszawa
73. Czeslaw Wodecki, Zawiercie
72. Aneta Więch, Warszawa
71. Janusz Karkowski, Krakow
70. Anna Lachowska, Warszawa
69. Andrzej Kilka, Ruda Śląska
68. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
67. Jerzy Jankowski, Norwegia Askim/oslo
66. Daniel Sochacki, Radzymin
65. Wiktoria Dziwota, Swinoujscie
64. Maria Klin, Gajków
63. Anita Nowicka, Wysoka
62. Barbara Markiewicz, Głowno
61. Marek Szwed, Kraków
60. Jarosław Łożyński, Bucharzewo
59. Maciej Żarnowski, Warszawa
58. Czesław Dzijak, Gdańsk
57. Andrzej Witkowski, Gdańsk
56. Katarzyna Jaszcz, Mielec
55. Teresa Poseniak, Kraśnik
54. Henryk Bodziuch, Jankowice
53. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
52. Wanda Lewkowska, Żelechy
51. Andrzej Treffler, Gliwice
50. Barbara Wróbel, Lyski
49. Marcin Bogucki, Bogatynia
48. Marek Chmiel, Kraków
47. Krystyna Gut, Bochnia
46. Maja Kaczmarek, Warszawa
45. Krystyna Sikorska, Śrem
44. Irena Mrozek, Ostrłęka
43. Małgorzata Mróz, Bydgoszcz
42. Wojciech Skorupski, Huta Mazowszanska
41. Barbara Kurdziel, Dąbrowa Górnicza
40. Magdalena Woźniczak, Kórnik
39. Jan Wolny, Waghaeusel
38. Agata Dryja, Wiśniowa
37. Wadim Ciepalowicz, Wlodawa
36. Wojciech Skorupski, Huta Mazowsanska
35. Teresa Gołębiewska, Toruń
34. Maria Skowrońska, Sosnowiec
33. Piotr Pajszczyk, Puszczykowo
32. Marek Żelazny, Kraków
31. Hubert Sztabowski, Skarżysko-Kamienna
30. Teresa Bronakowska, Lublin
29. Kamila Kuklińska, Wrocław
28. Dariusz Lupinski, Białystok
27. Michał Cebula, Radom
26. Mirosław Grybalow, Warszawa
25. Elżbieta Komorowska, Lublin
24. Marek Wielgosz, Warszawa
23. Halina Wiecha, Brzeg
22. O. Zdzislaw Karczewski, Nysa
21. Irena Niemczycka, Kozów
20. Zbigniew Dzieciątkowski, Dąbrowa Górnicza
19. s. Jadwiga Głowacka, Międzybrodzie Bialskie
18. Irena Nbiemczycka, Kozów
17. Tomasz Łasak, Warszawa
16. Anna Kołodziejska, Łódź
15. Sławomir Szewczyk, Bełchatów
14. Pawel Romaniszyn, Victoria, Kanada
13. Stanisław Odój, Rzeszów
12. Krzysztof Sawicki, Warszawa
11. Feliks Marzec, Poznań
10. Marek Migas, Mielec
9. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
8. Eliza Werwińska, Żychlin
7. Danuta Szymala, Zabrze
6. Anna Serwatko, Sanok
5. Agata Bartyzel, Kraków
4. Wanda Mordasiewicz, Białystok
3. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone
2. Anna Dresler, Łódź
1. Halina Jezierska, Bydgoszcz

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.