Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego, PiS

Piotr
Gliński

Data urodzenia: 20 kwietnia 1954 roku
Zawód: socjolog
Obecnie modli się:
334
osoby
Obecnie modli się: 334 osoby
334. Bronisława Skórzewska, Darłowo
333. Barbara Marszał, Falisszówka
332. Teresa Ryba, Jaworzno
331. Zygmunt Kaczyński, Recz
330. Danuta Słabik, Świeradów-Zdrój
329. Wojciech Furmaniak, Wrocław
328. Daria Pawlik, Wrocław
327. Jadwiga Białoskórska, Wrocław
326. Małgorzata Jakubczak, Radom
325. Barbara Suchta, Wyszków
324. Barbara Majewska, Toruń
323. Krystyna Zawiślak, Lublin
322. Barbara Góral, Kęty
321. Elżbieta Rypin, Chełm
320. Bogusława Byba, Ostrowiec Świętokrzyski
319. Maria Budzyn, Wałbrzych
318. Teresa Figas-Maciejewska, Poznań
317. Halina Matysiak, Poznań
316. Stefan Matla, Starachowice
315. Danuta Dąbrowska-Olędzka, Warszawa
314. Elżbieta Środa, Kraków
313. Elzbieta i Józef Kulesza, Bialystok
312. Anna Kast, Pszczyna
311. Anna Stępień, Wieluń
310. Ludwika Grochocka, Wrocław
309. Małgorzata Loranc, Pietrzykowice
308. Barbara Nowak, Kraków
307. Wanda Czyż, Wrocław
306. Zbigniew Czyż, Wrocław
305. Jowita Czyż, Wrocław
304. Zofia Raba, Ostróda
303. Weronika Skowrońska, Lwówek Śląski
302. Mieczysława Szwedowska, Ożarów Mazowiecki
301. Adam Rukasz, Kębło
300. Ewa Gontarczyk, Budzisław Kościelny
299. Krystyna, Anna Łabno, Kraków
298. Marianna Łuczyńska, Piotrków Trybunalski
297. Elżbieta Wilusz, Jastrowie
296. Stanisław Kaźmierczak, Gdynia
295. Krzysztof Kuczkowski, Jaworzno
294. Zofia Nowak, Rzeszów
293. Ewa I Waldemar Niewalda, Kraków
292. Teresa Romańczuk, Rachanie
291. Marek Turowski, Wrocław
290. Dorota Gondek, Świdnica
289. Andrzej Hoffman, Piotrków Trybunalski
288. Wiesław Rokicki, Olsztyn
287. Henryk Giemza, Olesno
286. Krystyna Zagórska -Nessel, Kraków
285. Barbara Kajdzik, Opole
284. Maria Nowakowska, Gniezno
283. Janina Chomiczewska, Dąbrowa Biał.
282. Aniela Streibelt, Nowa Sol
281. Danuta Rogiel, Jelenia Góra
280. Siosta Ewa Cyganek, Jelenia Góra
279. Janina Hejmej, Moszczenica Niżna
278. Stanisława Dąbrowska, Katowice
277. Maria Banaszkiewicz, Koluszki
276. Znigniew Pąsik, Elbląg
275. Stanisława Marciniec, Wodzisław Śląski
274. Stanisław Kozubek, Zrębice
273. Grzegorz Koprowski, Szczecin
272. Barbara Suchodolska, Łuków
271. Jolanta Sokołowska, Warszawa
270. Wiesław Marciniak, Kraków
269. Ewa Kądziela, Warszawa
268. Henryk Chłopek, Warszawa
267. Danuta Kurpiewska, Warszawa
266. Halina Artaś, Bielsko-Biała
265. Krystyna Musiał, Gdańsk
264. Aldona Pawlak, Gorzów Wielkopolski
263. Zofia Sadowska, Puławy
262. Henryka Nakonieczna, Warszawa
261. Bożenna Nowak, Warszawa
260. Anissa-Marie Wittich, Brema (Bremen - Niemcy)
259. Weronika Węcławska-Lipowicz, Poznań
258. Henryka Dyluś, Toruń
257. Ewa Bejgerowska, Bydgoszcz
256. Marek Stępień, Łódź
255. Krzysztof Koper, Pińczów
254. Władysław Koper, Pińczów
253. Jarosław Janiszewski, Poznań
252. Urszula Koper, Pińczów
251. Iwona Anna Przewłoka, Warszawa
250. Maria Paluch, Warszawa
249. Helena Sawicka, Warszawa
248. Renata Tondytko, Chmielnik
247. Joanna Brożek, Rzeszów
246. Władysław Zieliński, Warszawa
245. Stanisława Zielińska, Warszawa
244. Helena Gryniewicz, Warszawa
243. Justyna Wieczorek, Sosnowiec
242. Katarzyma Morawska, Jelenia Góra
241. Janusz Pole, Pabianice
240. Stanisława Pole, Pabianice
239. Weronika Siembicka, Lublin
238. Andrzej Węglorz, Katowice
237. Roman Śmigiel, Warszawa
236. Bożenna Śmigiel, Warszawa
235. Ryszard Hubka, Hrubieszów
234. Eleonora Ozga, Jelcz-Laskowice
233. Stefania Kowalska, Głogów
232. S. Krystyna Wereszczyńska, Szamotuły
231. Joanna Kuklińska, Bydgoszcz
230. Józef Uniowski, Gliwice
229. Bożena Bromilska, Dębica
228. Magdalena Borkowska, Gniezno
227. Cecylia Chęćka, Sopot
226. Elżbieta Wełnińska, Gdańsk
225. Jadwiga Targańska, Gębice
224. Marek Mariusz Tytko, Kraków
223. Marian Stolecki, Tychy
222. Krzysztof Rząd, Janów Lubelski
221. Krystyna Baranowska, Białystok
220. Maria Skiba, Warszawa
219. Ireneusz Wierzbowicz, Piastów
218. Barbara-Maria Kucharczyk-Kułaga, Warszawa
217. Barbara Jelonek, Bieżeń
216. Marek Zawojski, Połczyn Zdrój
215. Dorota Wasilewska, Gdańsk
214. Krystyna Podgórska, Oleśnica
213. Jerzy Kral, Kraków
212. Anna Gostkiewicz, Nowy Targ
211. Katarzyna Łapińska, Hornówek
210. Henryk Milewski, Brodnica
209. Teresa Szarkowska, Wolsztyn
208. Joanna Kurantowicz, Łódź
207. Eugenia Piec, Krynica Zdrój
206. Jerzy Piętocha, Stare Babice
205. Bogusława Jankowska, Warszawa
204. Jadwiga Lemańczyk, Kościerzyna
203. Marianna Molendowska, Wrocław
202. Dorota Bernard Mikołajczyk, Milicz
201. Lucyna Pytlik, Jaworzno
200. Siostra Judyta Woźniak, Kraków
199. Anna Słapek, Kraków
198. Alina Tarchalska, Warszawa
197. Henryk Maciejski, Poznan
196. Stanisława Jeż, Rzeszów
195. Marek Sochań, Katowice
194. Alfreda Serwicka, Sosnowiec
193. Irena Sikorska, Warszawa
192. Danuta Bluma, Piła
191. Brygida Pacułt, Kędzierzyn-Koźle
190. Halina Kuleta, Racławówka
189. Łukasz Szczepański, Kraków
188. Halina Kotas, Koniaków
187. Halina Lorek, Sławków
186. Zyta Burgońska, Warszawa
185. Genowefa Marszałkowska, Gdynia
184. Maria Warszawska, Łódź
183. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
182. Stanisław Karwowski, Warszawa
181. Adam Krzyżowski, Katowice
180. Stanisław Sadowski, Łódź
179. Zofia Stachak, Liszki
178. Dorota Zganiacz, Cisek
177. Joanna Szymaniuk, Zielona Góra
176. Danuta Karwala, Iwkowa
175. Filip Magnuski, Piastów
174. Elżbieta Horodelska, Tomaszów Lubelski
173. Janina Szymanowicz, Gliwice
172. Joanna Dylewska, Toruń
171. Agnieszka Kołaczek, Poznań
170. Anna Bogdan, Przecław
169. Maria Kaiser, Poznań
168. Andrzej Scharf, Warszawa
167. Magdalena Pisarska, Klwatka Królewska
166. Anna Zawadzka-Gołosz, Kraków
165. Bronisława Walczak, Łódź
164. Krzysztof Rejs, Svelgen
163. Dorota Woźniak, Kraków
162. Winiarska Jolanta, Warszawa
161. Krystyna Szczecińska, Kraków
160. Barbara Wójcik, Stary Sącz
159. Halina Spasowska, Wrocław
158. Jan Śniechowski, Opole
157. Kazimierz Biliński, Gdynia
156. Jerzy Jankowski, Norwegia Askim/oslo
155. Danka Morzyńska, Grudziądz
154. Małgorzata Komorowska, Warszawa
153. Damian Szmaglinski, Chojnice
152. Martyna Nawrocka, Warszawa
151. Wiesław Reczyński, Połczyn Zdrój
150. Ryszard Smejlis, Giżycko
149. Iwona Horodecka, Poznań
148. Andrzej Kilka, Ruda Śląska
147. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
146. Bozena Choromanska, New York
145. Maria Choromanska, New York
144. Łukasz Perkowski, Legionowo
143. Lidia Rosentkal, Bydgoszcz
142. Alicja Ciszewska, Gliwice
141. Bożena Grochowska, Łuków
140. Katarzyna Wiktorowicz, Warszawa
139. Jerzy Kołłątaj, Białystok
138. Roza Biringvad, Marki
137. Beata Matuszewska, Częstochowa
136. Anita Nowicka, Wysoka
135. Józefa Borowska, Białystok
134. Izabela I Urszula Szczepan, Orzesze
133. Barbara Stachowiak, Lubon
132. Elzbieta Demale, Warszawa
131. Kinga Dyś-Krag, Rabka-Zdrój
130. Piotr Łucki, Częstochowa
129. Barbara Czarska, Wyszków
128. Agnieszka Zawierucha, Katowice
127. Stanisław Chyc-Myrmuka, Zakopane
126. Grażyna Rzymowska, Kalisz
125. Jadwiga Szymanek, Warszawa
124. Józefa Sobota, Warszawa
123. Andrzj Witkowski, Gdańsk
122. Halina Leszczyńska, Suwałki
121. Anna Buczak, Dąbrowa Górnicza
120. Katarzyna Jaszcz, Mielec
119. Andrzej Kowal, Kraśnik
118. Danuta Wierudzka, Łobez
117. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
116. Bożena Rajkiewicz, Szczecin
115. Izabela Wierzchowska, Warszawa
114. S Bożena Mysiewicz, Komańcza
113. Janina Ostrowska, Nidzica
112. Andrzej Treffler, Gliwice
111. Maria Buczynska, Radom
110. Barbara Wróbel, Lyski
109. Krzysztof Kuziel, Kraków
108. Janina Bulek, Sieraków
107. Brygida Rożyńska, Żukowo
106. Ryszard Kalbarczyk, Warszawa
105. Anna Gancarczyk, Nysa
104. Janina Lewandowska, Inowrocław
103. Hanna Gregor, Gdańsk
102. Marcin Bogucki, Bogatynia
101. Piotr Gręda, Lublin
100. Zofia Najderek, Kazimierz Biskupi
99. Ewa Holynska, Warszawa
98. Maria Konkol, Chludowo
97. Zyta Maria Konkol, Chludowo
96. Anna Bączek, Pilzno
95. Krystyna Sikorska, Śrem
94. Antoni Chwalewski, Toruń
93. Stanisław Pater, Niemcz
92. Grzegorz Jaworski, Wrocław
91. Karol Wielgus, Dębica
90. Małgorzata Mróz, Bydgoszcz
89. Krzysztof Filar, Kraków
88. Joanna Przybyła, Chludowo
87. Jolanta Warchoł, Kraków
86. Grażyna Kubicka, Łódź
85. Jan Wolny, Waghaeusel
84. Ryszard Rozentalski, Elbląg
83. Maria Rozentalska, Elbląg
82. Andrzej Nowakowski, Rzeszów
81. Stanisław Makosz, Bojszowy Nowe
80. Michał Gołata, Bydgoszcz
79. Andrzej Szymański, Łódź
78. Krystyna Chmiel, Bielawa
77. Zygmunt ksiądz Żukowski, Ostrołęka
76. Jadwiga Kubaj, Biłgoraj
75. Elżbieta Pietrzyk, Gdańsk
74. Joanna Nowak, Rzeszów
73. Anna Cieślewicz, Poznań
72. Krystyna Michalec, Kraków
71. Bartłomiej Bober, Mściszewice
70. Henryk Radej, Chełm
69. Maria Cisak, Warszawa
68. Marek Żelazny, Kraków
67. Urszula Sobiecka, Pruszków
66. Józef Chyliński, Gliwice
65. Maria Pusz, Wolica
64. Piotr Buratyński, Toruń
63. Teresa Bronakowska, Lublin
62. Dariusz Lupinski, Białystok
61. Kamil Szau, Wroclaw
60. Helena Potaczek, Świebodzice
59. Kamila Falkowska, Szczecin
58. Jolanta Rędzikowska, Warszawa
57. Małgorzata Gorgoń, Kraków
56. Bogumiła Różycka-Płuciennik, Łódź
55. Irena Makowicz, Częstochowa
54. Halina Opach, Biłgoraj
53. Sasha Grey, California
52. Teresa Rama, Wołomin
51. Jan Jaworski, Prabuty
50. Andrzej Brzezina Winiarski, Przemyśl
49. Dariusz Szalony, Sosnowiec
48. Maciej Mikosik, Łódź
47. Arkadiusz Bocheński, Łódź
46. s. Irena Drozd CSS, Międzybrodzie Bialskie
45. Tomasz Garyga, Walencja
44. Grzegorz Twaróg, Warszawa
43. Karol Tomczyński, Kamieniec Wrocławski
42. Karolina Materka, Bukowno
41. Alojzy Ucher, Czyżowice
40. Weronika Modrzejewska, Lublin
39. Radosław Byczuk, Warszawa
38. s. Jadwiga Głowacka, Międzybrodzie Bialskie
37. Maria Bednarczyk, Nowa Biała
36. Teresa Gołębiewska, Toruń
35. Michał Głąb, Dobczyce
34. Hanna Bajgrowicz, Poręba
33. Teresa Horbań, Przeworsk
32. Ewa Borowska-Gryc, Zirndorf
31. Czesława Tylenda, Łomża
30. Łucja Pasiowiec, Kraków
29. Małgorzata Bogdanowska, Mielec
28. Barbara Leśniak, Kraków
27. Stanisława Grotowska, Warszawa
26. Aretai Arai, Warszawa
25. Stefan Krysztof, Warszawa
24. Piotr Hałas, Lublin
23. Maria Stankiewicz, Warszawa
22. Pawel Romaniszyn, Victoria, Kanada
21. Maria Romanowska-Zadrożna, Warszawa
20. Elżbieta Markiewicz, Kraków
19. Maris Hadała, Stalowa Wola
18. Jolanta Witkowska, Warszawa
17. Stanisław Odój, Rzeszów
16. Marianna Marian Urszula Kaczyńscy, Łapy
15. Zdzisława Ludwiniak, Wołomin
14. Ewa Szamik, Zamość
13. Iwonna Wierucka, Warszawa
12. Zbigniew Chołoniewski, Michałów
11. Jerzy Marcinowski, Poznań
10. Elzbieta Winnicka, Gdańsk
9. Markus Skrzypczyk, Komprachcice
8. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
7. Agata Bartyzel, Kraków
6. Roman Wylazłowski, Koluszki
5. Emilia Zarębska, Lublin
4. Marianna Szczygieł, Warszawa
3. Wanda Mordasiewicz, Białystok
2. Dariusz Wasiak, Moosburg
1. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.