Minister – członek Rady Ministrów, PiS

Mariusz
Kamiński

Data urodzenia: 25 września 1965 roku
Zawód: historyk
Obecnie modli się:
397
osób
Obecnie modli się: 397 osób
397. Jan Czerw, Lublin
396. Krystyna Czerw, Lublin
395. Józef Fiącek, Wrocław
394. Maria Jeł, Olbrachcice Wielkie
393. Teresa Korszeń, Grabanów
392. Janina Kendra, Białystok
391. Urszula Fujita, Chrzanów
390. Bolesław Podolski, Pruszków
389. Teresa Ryba, Jaworzno
388. Aniela Kęsek, Włoszczowa
387. Piotr Maniecki, Poznań
386. Danuta Słabik, Świeradów-Zdrój
385. Ewa Wendrowska, Tomaszów Maz
384. Krystyna Bielicka, Sulejówek
383. Zofia Glonowska, Zabrze
382. Adam Rencz, Jelcz-Laskowice
381. Wiesław Długołęcki, Toruń
380. Kazimierz Wróbel, Tarnów
379. Teresa Wielebińska, Wrocław
378. Helena Bąk, Wrocław
377. Janina Kosiba, Jasło
376. Małgorzata Jakubczak, Radom
375. Barbara Suchta, Wyszków
374. Maria Retko, Warszawa
373. Barbara Herba, Warszawa
372. Teresa Zabiszak, Gorzów Wielkopolski
371. Józefa Staworzyńska, Gorzów Wielkopolski
370. Stanisława Pitera, Rzeszów
369. Joanna Belczyk, Bielsko-Biała
368. Barbara Bilińska, Warszawa
367. Irena Mumot, Wrocław
366. Anna Redzik, Sopot
365. Stefania Pawłowska, Rusinowo
364. Franiszek Szurlej, Kruszwica
363. Helena Kostecka, Gdańsk
362. Elżbieta Kamińska, Olsztyn koło Częstochowy
361. Irena Pupin, Sępopol
360. Helena Mażgaj, Rzeszów
359. Halina Pukocz, Mysłowice-Kosztowy
358. Maria Michalska, Pszczyna
357. Anna Szostak, Puck
356. Wiesława Sasin, Warszawa
355. Wanda Żoń, Pietrzykowice
354. Leokadia Ruta, Lublin
353. Janina Waszczuk, Gaj
352. Maria Kapkowska, Wrocław
351. Czesława Jarmasz, Wrocław
350. Antoni Midor, Pietrzykowice
349. Wanda Czyż, Wrocław
348. Zbigniew Czyż, Wrocław
347. Jowita Czyż, Wrocław
346. Zofia Raba, Ostróda
345. Wanda Zoń, Pietrzykowice
344. Szczepan Maruszewski, Kielce
343. Mariusz Prządak, Warszawa
342. Jadwiga Biskupska, Słubice
341. Antoni Biskupski, Słubice
340. Cecylia Stawowczyk, Żywiec
339. Weronika Skowrońska, Lwówek Śląski
338. Czesława Pacześniak, Rzeszów
337. Krystyna Mitura, Lublin
336. Wacław Pawłowski, Wrocław
335. Lucyna Taborek, Warszawa
334. Paweł Mynarz, Kraków
333. Genowefa Pecio, Nałęczów
332. Bogumiła Bialic, Krosno
331. Teresa Czerchlańska, Brańsk
330. Halina Gołąb, Poznań
329. Anna Stańczyk, Piotrków Trybunalski
328. Jadwiga Żajdel, Głowienka
327. Danuta Krzyżanowska, Chorzów
326. Piotr Krzykowski, Gdynia
325. Jadwiga Wielkiewicz, Nowy Targ
324. Zofia Cechowska, Nowy Targ
323. Zofia Nowak, Rzeszów
322. Ewa I Waldemar Niewalda, Kraków
321. Józef Uniowski, Gliwice
320. Franciszka Pierzga, Nowy Sącz
319. Alicja Zbucka, Zbuczyn
318. Teresa Michałowska, Poznań
317. Jolanta Szymańska, Szamotuły
316. Halina Wójcik, Kraków
315. Grażyna Bohater, Wrocław
314. Helena Plecha, Wrocław
313. S. Irena Drozd Css, Międzybrodzie Bialskie
312. Wiesław Rokicki, Olsztyn
311. Krystyna Benduła, Kraków
310. Maria Dymek-Lukesz, Katowice
309. Ewa Jakób, Gniezno
308. Agnieszka Ogrodowicz, Gniezno
307. Helena Masiewicz, Gołdap
306. Renata Paulina Cieślicka, Katowice
305. Jadwiga Piwońska, Katowice
304. Jadwiga Chilicka, Suwałki
303. Piotr Galus, Szamotuły
302. Krystyna Matuszewska, Chrzanów
301. Zuzanna Łatka, Nowy Sącz
300. Elżbieta Guzik, Krosno
299. Edward Dąbrowski, Warszawa
298. Roman Tiertych, Czerwińsk Zdrój
297. Grzegorz Koprowski, Szczecin
296. Wiesław Jakubowski, Warszawa
295. Stanisław Odój, Rzeszów
294. Mieczysław Herbrych, Gorzów Wlkp
293. Barbara Andruszkiewicz, Warszawa
292. Tadeusz Radzikowski, Ząbki
291. Łucja Wojtczak, Góra
290. Zygmunt Wosik, Brodła
289. Janina Kwiatkowska, Szczecin
288. Joanna Trzaska, Warszawa
287. Barbara Kotukla-Witkowska, Opole
286. Elżbieta Korczak, Dobroń
285. Elżbieta Baranowska, Sokołów Podlaski
284. Grażyna Pawlak, Szczecin
283. Jadwiga Marek, Katowice
282. Halina Artaś, Bielkso-Biała
281. Krzysztof Rogowski, Kraków
280. Maria Niemiec, Przeworsk
279. Janina Hejmej, Moszczenica Niżna
278. Anna Bogucka, Bogatynia
277. Krzysztof Koper, Pińczów
276. Władysław Koper, Pińczów
275. Urszula Koper, Pińczów
274. Stefan Andrejas, Warszawa
273. Marianna Machnik, Kielce
272. Stanisława Pawłowska, Gorlice
271. Dominik Dzierżanowski, Warszawa
270. Barbara Wiatrak, Leszczyny
269. Irena Małczyńska-Wenczuk, Lublin
268. Alina Pawlonka, Lublin
267. Irena Rutkowska, Biłgoraj
266. Agata Jóźwiak, Toruń
265. Barbara Boszowska, Stary Sącz
264. Stanisława Pęczek, Nowa Dęba
263. Władysława Dłuska, Oława
262. Maria Kartonowicz, Gdańsk
261. Władysław Zieliński, Warszawa
260. Barbara Stempin, Poznań
259. Janina Łukasińska, Kwidzyn
258. Roman Śmigiel, Warszawa
257. Bożenna Śmigiel, Warszawa
256. Marta Pudło, Lublin
255. Anna Pieszka, Strumien
254. Mirosława Jungermann, Mosina
253. Magdalena Ostrowska, Wrocław
252. Maria Szymczyk, Jelcz-Laskowice
251. Janina Mieszkowska, Warszawa
250. Irena Oleksiejuk, Warszawa
249. Józefa Wdowik, Czarna Sędziszowska
248. Józef I Anna Długosz, Bełsznica
247. Alina Płomińska, Bydgoszcz
246. Emilia Sosnowska, Sułkowice
245. Maria Pura, Warszawa
244. Magdalena Borkowska, Gniezno
243. Andrzej Kapłoń, Szczecin
242. Bernadeta Drzewiecka, Bydgoszcz
241. Katarzyna Wiśniewska, Warszawa
240. Krystyna Weber, Strumien
239. Małgorzata Piekara, Kraków
238. Teresa Lis, Warszawa
237. Grzegorz Andrzej Lipski, Viernheim
236. Maria Smoleńska, Warszawa
235. Teresa Karpińska, Płońsk
234. Krystyna Tylikowska, Kościan
233. Teresa Biernacka, Krzeszowice
232. Rozalia Pikul, Tarnów
231. Krystyna I Władysław Tubek, Gdańsk
230. Maria Falińska, Warszawa
229. Janina Grodzka, Warszawa
228. Krystyna Reszka, Czarna Wieś
227. Marek Zawojski, Połczyn Zdrój
226. Kamila Sordyl, Kęty
225. Krystyna Podgórska, Oleśnica
224. Małgorzata Patla, Warszawa
223. Czesław Lenart, Ząbkowice Śląskie
222. Edward Kuliga, Kraków
221. Aleksandra Jendzio, Koszalin
220. Teresa Horbań, Przeworsk
219. Jerzy Antczak, Iława
218. Henryk Milewski, Brodnica
217. Anna Zwierzewska, Gdynia
216. Teresa Odachowska, Ostrołęka
215. Zofia Boroń, Stalowa Wola
214. Teodozja Małysa, Łojowice
213. Kazimierz Wasilewski, Gdańsk
212. Agnieszka Stuchly-Szkotak, Rojów
211. Teresa Górska, Czarna Białostocka
210. Krystyna Grzegorczyk, Radom
209. Marianna Molendowska, Wrocław
208. Teresa Tukendorf, Zamość
207. Wojciech Kowalczyk, Kwidzyn
206. Siostra Judyta Woźniak, Kraków
205. Danuta Passon, Lindendorf-Niemcy
204. Alina Tarchalska, Warszawa
203. Anna Jaroszewicz, Stare Babice
202. Krystyna Lipińska, Otwock
201. Helena Łachwa, Kielce
200. Mieczysław Janiszek, Świebodzice
199. Irena Sikorska, Warszawa
198. Alicja Szczęśniak, Skłudzewo
197. Anna Leszczyńska, Bydgoszcz
196. Halina-Maria Tylka, Zakopane
195. Marian Grzybek, Piotrków
194. Brygida Pacułt, Kędzierzyn-Koźle
193. Norbert Michalewicz, Leszno
192. Kazimierz Jemioło, Brzesko
191. Franciszek Laskowski, Piastów
190. Irena Świst, Chorzów
189. Halina Lorek, Sławków
188. Elżbieta Maleszewska, Warszawa
187. Maria Wężałek, Kościerzyna
186. Elżbieta Szczurowska, Szczecin
185. Stanisław Karwowski, Warszawa
184. Dorota Ligorowska, Wrocław
183. Tadeusz Majewski, Warszawa
182. Adam Kuś, Wrocław
181. Wojciech Przybyłowski, Zielona Góra
180. Tomasz Kiliński, Kajetany
179. Paweł Kraszkiewicz, Nowy Jork
178. Barbara Pstrągowska, Warszawa
177. Antoni Szudzikowski, Pabianice
176. Grażyna Szudzikowska, Pabianice
175. Stanisław Gromadzki, Chełm
174. Kazimiera Gromadzka, Chełm
173. Halina Szczepańska, Warszawa
172. Janina Szymanowicz, Gliwice
171. Małgorzata Kamińska, Brzezna
170. Janina Stokłosa, Kraków
169. Józefa Lechowicz, Kraków
168. Krystyna Tusińska, Radom
167. Mariusz Barucki, Rheinfelden
166. Dorota Woźniak, Kraków
165. Beata Szupryczynska, Krakow
164. Leszek Plekan, Kraków
163. Paweł Staniewicz, Kazimierzówka
162. Tomasz Uzieblo, Grasse / Francja
161. Marian Stolecki, Tychy
160. Estera Burian, Kęty
159. Rtszard Skubała, Toruń
158. Hanna Szczepanowska, Warszawa
157. Danuta Galus, Gdansk
156. Artur Kowalczyk, Kraków
155. Irena Wodecka, Zawiercie
154. Stanislaw Golinski, Baranowek
153. Dorota Kurowska, Warszawa
152. Piotr Szarek, Bielsko-Biała
151. Roman Boroń, Kraków
150. Andrzej Kilka, Ruda Śląska
149. Anna Kowal, Stalowa Wola
148. Bozena Choromanska, New York
147. Jolanta Gorka-Oleksy, Krakow
146. Maria Choromanska, New York
145. Lidia Rosentkal, Bydgoszcz
144. Teresa Więckowska, Legionowo
143. Elżbieta Bulak, Białystok
142. Jerzy Kołłątaj, Białystok
141. Ewelina Grabowska-Szerlag, Wiedeń - Austria
140. Teresa Ciołek, Warszawa
139. Eugeniusz Danicki, Warszawa
138. Jadwiga Łukasińska, Grodzisk Mazowiecki
137. Katarzyna Rajewska, Wołomin
136. Janusz Szepietowski, Kitchener
135. Barbara Zarzecka, Warszawa
134. Jarosław Ksit, Warszawa
133. Luiza Jakubowska, Warszawa
132. Jadwiga Szwedka, Rybnik
131. Małgorzata Szot, Tychy
130. Jadwiga Stenipka, Łódź
129. Teresa Zdanowska, Wałbrzych
128. Regina Dramowicz, Warszawa
127. Zofia Wolak, Nowy Sącz
126. Marianna Dominiak, Koło
125. Lucyna Gąsior, Lublin
124. Grażyna Litewka, Bydgoszcz
123. Anna Feder, Łódź
122. Andrzej Witkowski, Gdańsk
121. Władysława Szymańska, Bochnia
120. Zofia Albrycht, Warszawa
119. Stanisława Początek, Wrocław
118. Zbigniew Kuran, Żyrardów
117. Katarzyna Jaszcz, Mielec
116. Walenty Grzegorz, Nowy Dwór
115. Jadwiga Musiał, Ligota K/ Bielska- Białej
114. Czesława Mazur, Boguszyniec
113. Marianna Amroz, Gorzów Wielkopolski
112. Agnieszka Lipińska, Warszawa
111. Joanna Pietrasiewicz, Wrocław
110. Kryńska Cecylia, Moczydły Stare
109. Zofia Treffler, Gliwice
108. Andrzej Treffler, Gliwice
107. Beata Lawer, Różanki
106. Barbara Wróbel, Lyski
105. Anna Kandzia, Tychy
104. Zbigniew Zaczek, Żelechów
103. Zofia Czerczyńska, Zduńska Wola
102. Maria Grobelska, Trzemeszno
101. Bożena Wąs, Inowrocław
100. Anna Zych, Łódź
99. Stanisława Purtak, Kraków
98. Wacława Ostrowska, Lublin
97. Elżbieta Maciołek, Warszawa
96. Irena Przybylska, Poznań
95. Edmund Koper, Stańkowo
94. Marcin Bogucki, Bogatynia
93. Lidia Marcinek, Warszawa
92. Urszula Skowronek, Lublin
91. Gabriel Wiatr, Gorlice
90. Maria Gawęcka, Wrocław
89. Stefania Łodwig, Zgierz
88. Antonina Gąsienica-Giewont, Zakopane
87. Krystyna Sikorska, Śrem
86. Mariola Chaberka, Kraków
85. Malgorzata Mróz, Bydgoszcz
84. Wacław Tokarski, Warszawa
83. Barbara Kurdziel, Dąbrowa Górnicza
82. Wanda Kocur, Bielsko-Biała
81. Zofia Brdoń, Łódź
80. Jan Wolny, Waghaeusel
79. Teresa Gołębiewska, Toruń
78. Sławomir Suski, Hecznarowice
77. Maria Potok, Bielawa
76. Jadwiga Popkowicz, Warszawa
75. Krystyna Dziewańska, Warszawa
74. Sylwester Goluszka, Sucha Beskidzka
73. Lidia Nocuń, Częstochowa
72. Teresa Bronakowska, Lublin
71. Stanisława Grotowska, Warszawa
70. Bronisława Kaniowska, Szprotawa
69. Janusz Marek, Mirowo
68. Czesława Grzybowska, Mońki
67. Danuta Maria Prypchaw, Legnica
66. Halina Paluch, Wieliczka
65. Danuta Trzcińska, Warszawa
64. Wiesława Naruniec, Bielsk Podlaski
63. Zygmunt Stefanski, Poznan
62. Jadwiga Szyszko, Białystok
61. Czesław Filarski, Kokoszkowy
60. Marcin Wachnik, Gorzów Wielkopolski
59. Mariola Janas, Szczecin
58. Dariusz Lupinski, Białystok
57. Wanda Pawłowska, Niedrzwica Duża
56. Krystyna Niedźwiedź, Sienno
55. Kamila Mejnartowicz-Abou-Ali, Warszawa
54. Ludwika Repeć, Gdynia
53. Barbara Czarnecka, Warszawa
52. Elżbieta Piróg, Dąbrowa Górnicza
51. Mariusz Przadak, Warszawa
50. Paulina Leszkowicz, Warszawa
49. Magda Jankowska, Warszawa
48. Maria Koroblewska, Lesko
47. Teresa Wysocka, Lublin
46. Zbigniew Dzieciątkowski, Dąbrowa Górnicza
45. Józef Tabor, Kraków
44. Marian Grych, Rzeszów
43. Irena Dzieciątkowska, Dąbrowa Górnicza
42. Michał Głąb, Dobczyce
41. Krystyna Woś, Józefow
40. Lutomira Konopacka-Briks, Szczecin
39. Katarzyna Juchniewicz, Warszawa
38. Maria Pasiowiec, Kraków
37. Grazyna Zielonka, Toronto
36. Hanna Klejment, Legionowo
35. Apolonia Szlachetka, Kraków
34. Marian Drewniak, Kobiernice
33. Alina Olkuska, Kraków
32. Stefan Krysztof, Warszawa
31. Pawel Romaniszyn, Victoria, Kanada
30. Jolanta Walczak, Sierakówek
29. Aleksander Kajak, Szamotuły
28. Kazimierz Bednarz, Stalowa Wola
27. Hortensja Gulbinowicz, Warszawa
26. Irena Bereznicka, Milicz
25. Urszula Kaczyńska, Łapy
24. Michał Gołata, Bydgoszcz
23. Maria Laukienicka, Suchy Dwór k/Gdyni
22. Irena Drozd, Poznań
21. Bernardyna Janik, Jastrzębie Zdrój
20. Jolanta Czajka, Łobez
19. Krystyna Trzebiatowska, Bytów
18. Teresa Zawiślak, Łódź
17. Krystyna Milanowska, Słomniki
16. Janina Kisiel, Gdynia
15. Leokadia Sarnowska, Wołczyn
14. Jadwiga i Lesław Kaczmarkiewicz, Szprotawa
13. Stefan Drozd, Poznań
12. Anna Serwatko, Sanok
11. Agata Bartyzel, Kraków
10. Zdzisława Buczkowska, Toruń
9. Alicja Dorot, Niedrzwica Duża
8. Małgorzata Jędrzejczyk, Warszawa
7. Marek Gnatkowski, Pabianice
6. Wanda Mordasiewicz, Białystok
5. Waldemar Wojtaszek, Szczyglice
4. Jolanta Wroblewska, Garfield USA
3. Helena Maria Ostrowska, Olsztyn
2. Dariusz Wasiak, Moosburg
1. Justyna Kałużny, Chicago, Stany Zjednoczone

Partnerzy

Kontakt

Spes Sp. z o.o.
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa
tel. (22) 515 77 77
e-mail: modlitwa@zapolske.pl
© Copyright by Spes Sp. z o.o.